NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Ślepsk Malow Suwałki
Kup bilet
17 Paź

„Siatkarz z klasą” vol. 6! Pierwszy konkursowy mecz już w niedzielę 27 października!

Rusza sezon 2019/2020 PlusLigi, a wraz z nim już szósta edycja programu „Siatkarz z klasą”! W tych rozgrywkach zasady projektu pozostają takie same jak przed sezonem – grupy szkolne w nagrodę za liczne kibicowanie Treflowi Gdańsk w ERGO ARENIE mogą wygrać lekcję WF-u z siatkarzami połączoną ze zwiedzaniem hali, a na zwycięzcę całosezonowej klasyfikacji będą czekać dodatkowe atrakcje! Pierwszy konkursowy mecz odbędzie się już w niedzielę 27 października o godz. 17:30 w ERGO ARENIE z PGE Skrą Bełchatów. Grupy szkolne mogą zgłaszać się u Kamila Leśniewskiego (k.lesniewski@sport.trefl.com), bilety dla uczniów czekają w cenie 5 zł. Współorganizatorem projektu jest ERGO ARENA, a Partnerem Sportpoland.com.

Trefl Gdańsk projekt „Siatkarz z klasą” prowadzi nieprzerwanie od sezonu 2014/2015. W pierwszej pilotażowej edycji jeden zawodnik drużyny – Wojciech Grzyb – miał pod swoimi skrzydłami jedną klasę z gdańskiej Szkoły Podstawowej nr 8. Następnie projekt rozszerzał się o kolejnych graczy i kolejne klasy. W minionych rozgrywkach pięciu siatkarzy przez cały rok szkolny miało pod swoimi skrzydłami pięć klas, realizując w trakcie sezonu szereg zadań i zarażając uczniów miłością do siatkówki. Od sezonu 2018/2019 zasady programu zostały zmienione, tak by klasy i grupy szkolne mogły dołączać do niego w trakcie rozgrywek, a także by był on dostępny dla uczniów z całego Pomorza, a nie tylko Gdańska.

Najliczniejszy doping na meczach = „lwia lekcja” WF-u

W sezonie 2019/2020 program nadal będzie skierowany do wszystkich chętnych szkół z całego województwa. Jego pierwszym etapem będzie uczestnictwo zorganizowanych grup szkolnych w meczach Trefla Gdańsk, a ocenie podlegać będzie frekwencja podczas spotkań odbywających się w ERGO ARENIE. Po każdym meczowym miesiącu najliczniejsze grupy szkolne zostaną zaproszone do ERGO ARENY na „lwią lekcję” – oprócz spotkania z zawodnikami i wspólnej lekcji WF-u odbędzie się przy tej okazji zwiedzanie hali ERGO ARENA – współorganizatora projektu.

Do programu można dołączyć na każdym etapie jego trwania. Bilety dla uczniów kosztują 2 lub 5 zł (w zależności czy mecz jest kategorii standard czy top), opiekunowie mają wstęp darmowy (1 opiekun na 14 uczniów), a z preferencyjnych stawek mogą skorzystać też rodzice – 20 zł / bilet w przypadku meczów TOP i 10 zł / bilet w przypadku meczów standard. Zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com. Najbliższe spotkanie, na które zapraszamy grupy szkolne to inauguracyjny mecz sezonu 2019/2020 z PGE Skrą Bełchatów, który w ERGO ARENIE odbędzie się w niedzielę 27 października o 17:30 (bilety dla uczniów w cenach 5 zł / osoba).

Na koniec sezonu szkoła z najwyższą frekwencją otrzyma także od Partnera projektu Sportpoland.com kupony zniżkowe do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego.

Serdecznie zapraszamy!

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni