Sobota z siatkarskimi emocjami w ERGO ARENIE! Trefl Gdańsk vs Stal Nysa
Kup bilet
14 październik

Siatkarski Dzień Nauczyciela i atrakcje dla całych rodzin w niedzielę w ERGO ARENIE!

W niedzielę 17 października o godz. 17:30 Trefl Gdańsk rozegra drugie domowe starcie w sezonie 2021/2022. Z racji, że trzy dni przed siatkarskimi emocjami obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, nauczyciele sportowe emocje mogą przeżywać za darmo! Niedzielne spotkanie jak zawsze będzie oznaczać zarówno siatkarskie widowisko, jak i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Obok boiska czekać będą kącik zabaw Trefla, dmuchaniec Polsat Plus Areny Gdańsk oraz boisko do minisiatkówki. Będą także oczywiście klubowy sklepik  oraz maskotki animujące najmłodszych kibiców.

Trefl Gdańsk przygotował specjalną niespodziankę dla nauczycieli. Z okazji święta Edukacji Narodowej każdy nauczyciel może przyjść na mecz wraz z osobą towarzyszącą za darmo. Wystarczy wysłać do Kamila Leśniewskiego na adres k.lesniewski@sport.trefl.com zgłoszenie zawierające zdjęcie legitymacji nauczycielskiej. Na wiadomości czekamy do piątku 15 października do końca dnia. Po weryfikacji każdy nauczyciel otrzyma podwójne zaproszenie na mecz. W przypadku braku legitymacji nauczycielskiej można podać numer szkoły, w której się prowadzi lekcje.

Co warte wspomnienia, to nie pierwsza zniżka przygotowana na niedzielne spotkanie. Ponieważ sprzedaż biletów na mecz z Cuprum Lubin uruchamiana była w poniedziałek 4 października po południu, w dniu ogólnoświatowej awarii Facebooka, Instagrama i WhstsAppa, klub już wtedy błyskawicznie zareagował na problemy z social mediami i wprowadził specjalną zniżkę dla użytkowników Twittera, która z kodem FACEBOOK dawała 10% zniżki na bilety na niedzielny mecz, a działała tylko do końca światowej awarii serwisu społecznościowego.

W niedzielę w ERGO ARENIE poza siatkarskimi emocjami na publiczność jak zawsze czekać będą atrakcje poza boiskiem. Młodzi kibice mogą szaleć na dmuchańcu Polsat Plus Areny Gdańsk w kształcie bursztynowego stadionu, bawić się w kąciku zabaw Trefla pod opieką wykwalifikowanego animatora, czy spróbować swoich sił w siatkówce na mini boisku. Obok parkietu będą też sklep kibica, a podczas całego meczu po trybunach krążyć będą maskotki – Treflik, Tygrysek GPEC-u i Airnest z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy – które świetnie animują małych, siatkarskich fanów.

Bilety w cenach od 10 do 35 zł czekają na gdanskielwy.pl. Sprzedaż prowadzona jest także stacjonarnie w kasie nr 4 w ERGO ARENIE, która otwarta będzie w dniu meczu od godz. 13:30. Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami Rady Ministrów w ERGO ARENIE udostępnione będzie 75% miejsc na trybunach, a do limitów nie wliczają się osoby zaszczepione. By wejść do hali nie są wymagane ani certyfikat szczepienia, ani ujemny wynik testu. Wejściówki są w cenach od 10 zł (ulgowe w strefie zielonej) do 35 zł (normalne w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej), a zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Tak jak w poprzednich latach, tak i w sezonie 2021/2022 została przygotowana także specjalna strefa dla rodzin – kibicując w sektorze nr 117, zlokalizowanym blisko kącika zabaw Trefla, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni