Do domowego meczu Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zostało
Kup bilet
20 lip

Prezes Trefla Gdańsk powołany do Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki

W czwartek, 19 lipca 2023 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polskiej Ligi Siatkówki, na którym dokonano zmian w składzie Rady Nadzorczej PLS. 

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na wniosek akcjonariuszy powołano nowego członka Rady Nadzorczej PLS. Największą liczbę głosów otrzymał Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk, i to właśnie on zasiądzie w Radzie PLS.

Dariusz Gadomski jest absolwentem Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Mechanicznym, ukończył również podyplomowe studia z Administracji i Zarządzania. W latach 2005-2010 Dyrektor klubu MUKS ORLIK Opole. Od września 2010 r. Członek Zarządu Stowarzyszenia Trefl Pomorze. Od grudnia 2012 r. obecny w strukturach Trefl Gdańsk SA – najpierw jako Wiceprezes Spółki, a od czerwca 2016 r. na stanowisku jej Prezesa. Z klubem cieszył się z takich osiągnięć sportowych jak dwa medale mistrzostw Polski, dwa Puchary i jeden Superpuchar kraju, a także awans do TOP 12 i TOP 8 siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Od września 2015 r. roku pełni także funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki Trefl Sopot SA. Członek Wydziału Strategii Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Członek Zarządu Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w kadencji 2016-2020.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni