NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
05 Cze

Piotr Graban żegna się z Treflem

Asystent trenera Andrei Anastasiego z sezonu 2018/2019 – Piotr Graban – w przyszłym sezonie nie będzie pracował z drużyną „gdańskich lwów”. – Bardzo dziękujemy Piotrowi za miniony sezon, jego pracę z pierwszą drużyną, ale też za bardzo duże zaangażowanie w działania klubu, które mają na celu popularyzację siatkówki – mówi prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Piotr Graban współpracę z Treflem Gdańsk rozpoczął przed sezonem 2018/2019, przenosząc się do stolicy Pomorza z IBB Polonii Londyn. Razem z Karolem Rędziochem sprawował funkcję asystenta trenera Anastasiego, a przed sezonem – gdy pierwszy trener i Karol Rędzioch pracowali z kadrą Belgii – prowadził część okresu przygotowawczego do rozgrywek. Gdańskiej publiczności Graban dał się poznać zarówno jako drugi szkoleniowiec Trefla, jak i jako trener aktywnie działający na rzecz popularyzacji siatkówki i promocji aktywności fizycznej.

Bardzo dziękujemy Piotrowi za miniony sezon, jego zaangażowanie, pracę z „gdańskimi lwami”, a także bardzo duże zaangażowanie w działania klubu, które mają na celu popularyzację siatkówki i aktywnego trybu życia. Piotr prowadził w minionych miesiącach wiele treningów dla młodych Pomorzan, a jego pozytywne nastawienie na pewno przyczyniło się do przekonania młodzieży do aktywności fizycznej. Piotr zawsze do wszystkich działań i wyzwań podchodził z dużym entuzjazmem i uśmiechem. Życzymy mu dalej takiego samego zapału oraz realizacji celów i marzeń w dalszej karierze – powiedział prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni