Mecz z Kibicami na zakończenie sezonu, sala treningowa ERGO ARENY
Kup bilet
25 wrz

Pierwszy cel osiągnięty! To jednak nie koniec!

Projekt „doLEWamydopełna” został uruchomiony w sobotę, 16 września, o godz. 10, a już po kilkunastu godzinach pobił on dotychczasowy rekord najwyższej kwoty zebranej pierwszego dnia akcji na Fans4Club.com. Siatkarscy kibice prześcignęli piłkarskich, wyprzedzając fanów Wisły Kraków, którzy w projekcie #12Bohater w dniu otwarcia zgromadzili 44 110 zł. W „doLEWamy do pełna” w sobotę o północy pękło 50 tys. zł! Zawrotne tempo utrzymywało się przez kolejne dni i już po niespełna półtora tygodniu od wystartowania uzbierana została kwota założona jako pierwszy cel niemal trzytygodniowego projektu! Na tym jednak nie kończymy i „doLEWamy do pełna” dalej!

Po zmianie nazwy i herbu klubu na modyfikację czeka praktycznie wszystko, co posiadamy –  zaczynając od strojów meczowych i dresów zawodników, przez klubowe gadżety, na wystroju ERGO ARENY kończąc. Zmieniać nie chcemy jednego – składu, w jakim przygotowujemy się do ligi. Kontynuując projekt, stawiamy sobie za cel podwyższenie zebranej już kwoty do 400 tysięcy złotych, dzięki czemu uzupełnimy w części lukę powstałą po wycofaniu się Grupy LOTOS S.A. Pozwoli to nam dalej funkcjonować w PlusLidze, już pod szyldem Trefla Gdańsk. – Kwota jest wysoka, jednak już teraz mamy potwierdzenie od jednego sponsora, że chce się włączyć do akcji, przekazując znaczące środki. Ponadto widząc zaangażowanie kibiców i pozytywną energię całego środowiska wierzymy, że kolejne nagrody z akcji „doLEWamy do pełna” będą znikać w równie ekspresowym tempie, jak dotychczas – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Jednocześnie chcemy Wam bardzo podziękować za już okazaną solidarność – w naszym wspólnym projekcie „doLEWamy do pełna” jest już ponad tysiąc dwustu kibiców, a każdego dnia kwota zebrana na koncie Trefla Gdańsk się powiększa. W akcji są fani siatkarscy z całego świata. Wpłaty płynęły do nas już z 18 krajów – nawet z Japonii, Czarnogóry, czy Egiptu. Jest z nami także sportowe środowisko – w akcję włączyły się już m.in. kluby siatkarskie, Lechia Gdańsk, a także Karol Kłos oraz były zawodnik Trefla Gdańsk, Wojciech Żaliński. 

Do bogatej puli nagród niemal codziennie dokładamy dodatkowe, unikatowe sztuki. Szczególnie interesujące są te, które wychodzą od samych zawodników i sztabu szkoleniowego, czy osób związanych z klubem. Są to m.in: obLEWanie zwycięstwa ze spikerem, trening personalny z trenerem przygotowania fizycznego, dziecięca eskorta meczowa, pojedynek na PlayStation z Mateuszem Miką, miejsce w sztabie szkoleniowym podczas meczu, czy dzień z rzecznikiem prasowym. Oczywiście czekają też nagrody rzeczowe jak medal za wicemistrzostwo Polski, plecak klubowy, okolicznościowe bluzy i T-shirty i wiele, wiele innych. Waszym najczęstszym wyborem są natomiast bilety dla dzieci z Domów Dziecka, co tylko pokazuje jak piękne serca ma siatkarskie środowisko. W ten sposób pomoc wędruje nie tylko do „gdańskich lwów”, za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni.

Akcja „doLEWamy do pełna” potrwa do 4 października, czyli dnia, kiedy rozegramy pierwszy mecz nowego sezonu. Przed nami bardzo intensywny czas, by z niezmienioną energią ruszyć w te rozgrywki już jako Trefl Gdańsk. Bądźcie naszym paliwem w tym trudnym momencie, tak jak jesteście nim podczas meczów w ERGO ARENIE i pokażmy wszyscy, że „gdańskim lwom doLEWamy do pełna”!

Link do akcji –> https://fans4club.com/update-324,1,212

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni