Ostatni mecz rundy zasadniczej! Trefl Gdańsk vs Projekt Warszawa
Kup bilet
11 maj

Nabory do klas siatkarskich w szkołach podstawowych i liceum

Trefl Gdańsk zawodników w kategoriach młodzików, juniorów młodszych oraz juniorów kształci w trzech szkołach – Szkole Podstawowej nr 6 (ul. Lawendowe Wzgórze 5), Szkole Podstawowej nr 79 (ul. Kołobrzeska 49) oraz IV Liceum Ogólnokształcącym (ul. Na Zaspę 31a). Najbliższe tygodnie oznaczają nabory do klas siatkarskich dla przyszłych czwartoklasistów oraz licealistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Klasa o profilu mistrzostwa sportowego piłki siatkowej charakteryzuje się równo rozłożonym naciskiem na rozwój sportowy i edukację szkolną, co daje możliwość zrównoważonego rozwoju każdego ucznia. Klasy są koedukacyjne, a za rozwój młodych siatkarek i siatkarzy odpowiadają trenerzy młodzieżowi Trefla Gdańsk, którzy w poprzednich sezonach wywalczyli z drużynami  m.in. wicemistrzostwo Polski młodzików, mistrzostwo Polski juniorów, mistrzostwo Pomorza kadetów, czy czołowe lokaty podczas Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport.

Bycie uczniem klasy o profilu siatkarskim daje możliwość gry w młodzieżowych drużynach Trefla – młodzikach, juniorach młodszych i juniorach. Gra w tych zespołach może z kolei otworzyć ścieżkę kariery w profesjonalnej lidze siatkówki. Wychowankami Trefla Gdańsk lub zawodnikami, którzy przeszli przez większość zespołów młodzieżowych Trefla i którzy grają na plusligowych parkietach są m.in. Karol Urbanowicz, Jordan Zaleszczyk, Seweryn Lipiński, Dawid Pruszkowski, Fabian Majcherski, Szymon Jakubiszak, Przemysław Stępień, czy Mateusz Czunkiewicz.

Nabory odbędą się na przełomie maja i czerwca, ale na przykład w Szkołach Podstawowych nr 6 i nr 79 czas nadsyłania zgłoszeń upływa 20 maja.

Szczegółowe informacje o naborach w SP 6 – https://zsp6.edu.gdansk.pl/pl/art/dokumenty-naborowe-do-iv-klasy-siatkarskiej-w-roku-szkolnym-2022-2023.50878.html.

Szczegółowe informacje o naborach w SP 79 – https://sp79.edu.gdansk.pl/pl/art/oddzial-mistrzostwa-sportowego.52010.html.

Szczegółowe informacje o naborach w 4 LO – https://zso5.edu.gdansk.pl/pl/art/testy-sprawnosciowe-do-pierwszej-klasy-iv-lo-z-oms.50523.html.

 

 

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni