NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
16 Maj

Nabory do klas IV, VII oraz I liceum dla dziewczyn i chłopaków

W najbliższych tygodniach w szkołach, gdzie prowadzone jest szkolenie siatkarskie, odbędą się testy dla chętnych uczniów. Serdecznie zapraszamy na nabory osoby, które w roku szkolnym 2019/2020 będą uczęszczać do klas IV, VII oraz I liceum. Za szkolenie odpowiadają trenerzy młodzieżowi Trefla Gdańsk, którzy w tym roku z drużynami wywalczyli m.in. mistrzostwo Polski juniorów oraz IV miejsce podczas mistrzostw Polski kadetów.

Nabór do IV klasy

W środę 29 maja o godz. 17:30 odbędzie się nabór dla dziewczynek i chłopców do klasy IV do Szkoły Podstawowej nr 6 z oddziałami mistrzostwa sportowego o profilu piłki siatkowej. Nowo powstająca szkoła będzie się mieścić przy ul. Lawendowe Wzgórze 5, jednak nabory prowadzone są w hali Szkoły Podstawowej nr 12 (Gdańsk, ul. Człuchowska 6). Na testy należy zabrać ze sobą strój sportowy, wypełniony wniosek, który znajduje się na stronie szkoły http://sp12.edu.gdansk.pl/pl/page/rekrutacja-sp-nr-6/nabor-uczniow-do-klasy-iv-sp-nr-6-z-oddzialami-mistrzostwa-sportowego-o-profilu-pilki-siatkowej, a także zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do uprawiania piłki siatkowej lub zgodę rodzica na udział w testach. Termin kolejnego naboru to poniedziałek 3 czerwca.

Nabór do VII klasy

Z kolei we wtorek 4 czerwca o godz. 16:00 w hali Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Kołobrzeskiej 61 odbędą się nabory dla dziewczyn i chłopaków do klasy VII Szkoły Podstawowej nr 79 z oddziałami mistrzostwa sportowego. Na testy należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do uprawiania piłki siatkowej lub zgodę rodzica na udział w testach.

Nabór do I liceum

Natomiast w piątek 31 maja zapraszamy na nabory dziewczyny i chłopaków, którzy w roku szkolnym 2019/2020 będą uczniami klasy I liceum. W hali sportowej IV LO w Gdańsku (ul. Na Zaspę 31a) najpierw o godz. 16:00 rozpoczną się testy dla dziewczyn, a dwie godziny później dla chłopaków. Serdecznie zapraszamy na nabory oraz do kontaktu z trenerami.

 

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni