NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Ślepsk Malow Suwałki
Kup bilet
08 Lis

Na pobudkę po świetnym meczu. W środę „gdańskie lwy” walczą z Asseco Resovią o 20:30

Sposób na mecz w środku tygodnia wieczorem? Kawowe wsparcie na poranek dnia następnego! W środę 13 listopada o godz. 20:30 Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE Asseco Resovię Rzeszów, a Partner gdańskiego klubu – producent brazylijskiej kawy marki Vieira Cafe – zadba o czwartkowy poranek żółto-czarnych kibiców. Podczas meczu klubowe maskotki będą częstować fanów na trybunach 500 mini opakowaniami zmielonej kawy, która idealnie wypełni dwie filiżanki w czwartkowy poranek. Jako przedsmak tego kawowego wsparcia w piątkowe południe Marcina Janusza i Pawła Halabę wraz z kawową niespodzianką można było spotkać w gdańskich tramwajach.

Starcie z Asseco Resovią Rzeszów oznacza wielkie emocje. Barw „rzeszowskich wilków” bronią m.in. Zbigniew Bartman, Marcin Możdżonek, Nicolas Marechal, czy były atakujący gdańszczan Damian Schulz. Równie ciekawie zapowiada się pojedynek na ławce trenerskiej, na której spotkają się Michał Winiarski i Piotr Gruszka, którzy w przeszłości – jako zawodnicy – razem reprezentowali biało-czerwone barwy. By kibice jak najliczniej stawili się w ERGO ARENIE mimo późnej godziny środowego starcia – 20:30 – Partner „gdańskich lwów” Vieira Cafe przygotował dla kibiców 500 20-gramowych opakowań zmielonej, brazylijskiej kawy, która w czwartkowy poranek idealnie wypełni dwie filiżanki lwich kibiców. Z kolei już w piątek w południe dwaj gracze Trefla – Marcin Janusz i Paweł Halaba – częstowali kawą wraz z informacją o środowym starciu w gdańskich tramwajach – zawodników można było spotkać w „dwójce” między przystankami Żwirki i Wigury oraz Operą Bałtycką. – Dzisiaj rozdawaliśmy kawę od naszego Partnera Vieira Cafe, ponieważ w środę gramy z Asseco Resovią Rzeszów. Mecz jest o 20:30, dlatego kawusia jest na czwartkowy poranek – mówili zawodnicy.

Vieira Cafe to kawa 100% Arabica Guaxupe, która do Gdańska sprowadzana jest z wyselekcjonowanej przez właściciela marki Andre Vieira brazylijskiej plantacji z południowego regionu Minas Gerais i tutaj świeżo wypalana. Podczas najbliższego meczu z Asseco Resovią, oprócz mini opakowań, którymi częstować będą maskotki, w klubowym sklepiku przy boisku dostępna będzie również kawa w wersji ziarnistej w wariantach 250 i 500 g oraz jednego kilograma. Na jej opakowaniach oprócz stempla Vieira Cafe znajduje się także stempel z herbem Trefla Gdańsk – jest to efekt nawiązanej przed sezonem 2019/2020 współpracy klubu z marką Vieira Cafe.

Bilety na środowy mecz z Asseco Resovią można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, a także w kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich – Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART. Ceny zaczynają się już od 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 20 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 30 i 40 zł gwarantującej najlepszy widok na boisko w strefie czerwonej.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni