NAJBLIŻSZY DOMOWY MECZ Trefl Gdańsk vs Cuprum Lubin
Kup bilet

Młodzież - Kadeci – Osiągnięcia

Osiągnięcia drużyny

2
Wicemistrzostwo Polski

10
Mistrzostwo Pomorza

1
Wicemistrzostwo Pomorza

5
Turniej finałowy mistrzostw Polski

1
Trzecie miejsce w mistrzostwach Polski na plaży

1
Mistrzostwo Pomorza na plaży

1
Wicemistrzostwo Pomorza na plaży

Info o drużynie

Trefl Gdańsk SA Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gdańsk została powołana jako trzecia taka szkoła o profilu siatkówki męskiej w Polsce. Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku są publicznymi szkołami zatwierdzonymi przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Gdański SMS zrzesza dwie placówki: Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 3 (Gimnazjum) i Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 2 (Liceum).

Zadaniem naszych szkół jest stworzenie uczniom optymalnych warunków do uprawiania wyczynowo sportu. Umożliwiamy im osiąganie wysokich wyników w nauce i w sporcie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z uczniami – sportowcami, gwarantujemy fachową opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i trenerskiej. Szkoły prowadzą specjalistyczny etap szkolenia sportowego w dyscyplinie piłki siatkowej oraz umożliwiają indywidualne podejście pedagogiczne i opiekuńcze do każdego ucznia.

Klub sportowy Trefl Gdańsk S.A. co roku organizuje nabór do pierwszych klas Szkół Mistrzostwa Sportowego­­ nr 2 (Liceum) i nr 3 (Gimnazjum) o profilu piłki siatkowej. Testy sprawnościowe odbywają się w hali sportowej MOSiR przy ulicy Kołobrzeskiej 63 w Gdańsku. W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat terminów testów prosimy o kontakt ze szkołą pod numerem telefonu (058) 557-29-62 lub (058) 557-17-41.

 

 

Sponsor Plusligi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni