Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet
18 mar

Młodzicy zaczynają rywalizację w 1/8 mistrzostw Polski

W hali Gdańskiego Ośrodka Sportu “gdańskie lwy” rozpoczynają dziś dwudniowy turniej 1/8 mistrzostw kraju. W ramach grupy II zmierzą się z zespołami z Darłowa, Poznania i Sulęcina. Do ćwierćfinałów zakwalifikują się po dwa najlepsze zespoły z każdej z 16 wylosowanych grup.

Podopieczni Oskara Janiszewskiego zakończyli pierwszą, regionalną część sezonu, pewnie zdobywając mistrzostwo Pomorza. Dzięki temu zostali organizatorem jednego z 16 turniejów 1/8 mistrzostw Polski, które w ten weekend zostaną rozegrane w całym kraju.

W grupie II, do której “gdańskie lwy” zostały przypisane, znalazły się również: KS Stocznia Darłowo M&W, Enea Energetyk Poznań oraz połączone siły STSu Olimpii Sulęcin i UKSu Żaka Krzeszyce. Na tym etapie obowiązują reguły takie, jak w przypadku półfinałów, zatem wszyscy uczestnicy zmierzą się ze sobą wg ustalonej kolejności, a dwie najlepsze ekipy uzyskają awans do 1/4 MP.

Kibiców zapraszamy do oglądania rywalizacji młodych siatkarzy na żywo w hali Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Kołobrzeskiej 61, a ci, którzy nie dotrą na trybuny, mogą śledzić przebieg turnieju na kanale YouTube Trefl Gdańsk młodzież, za pośrednictwem którego transmisje przeprowadzi firma zobacz.tv.

Sponsorami turnieju 1/8 mistrzostw Polski młodzików organizowanego przez Trefl Gdańsk są: Miasto Gdańsk, Trefl SA, Coldstore, Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej.

 

Harmonogram 1/8 mistrzostw Polski młodzików:
18.03
15.00 Trefl Gdańsk – KS Stocznia Darłowo M&W
ok. 16.30 Enea Energetyk Poznań – STS Olimpia Sulęcin/ UKS Żak Krzeszyce

19.03
10.00 KS Stocznia Darłowo M&W – STS Olimpia Sulęcin/ UKS Żak Krzeszyce
ok. 11.30 Trefl Gdańsk – Enea Energetyk Poznań
16.30 Enea Energetyk Poznań – KS Stocznia Darłowo M&W
ok. 18.00 STS Olimpia Sulęcin/ UKS Żak Krzeszyce – Trefl Gdańsk

 

fot. 058sport.pl

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Partner Techniczny

Patroni medialni