MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Kup bilet
29 Paź

Meczowa środa w ERGO ARENIE. Trefl Gdańsk kontra Cerrad Enea Czarni Radom

W środę o godz. 18:30 Trefl podejmie w ERGO ARENIE Cerrad Enea Czarnych Radom. Obie ekipy są po emocjonujących inauguracjach sezonu, więc szykuje się zacięte starcie. – W środę ponownie chcę widzieć walkę i mam nadzieję, że zagramy jak najlepsze spotkanie – mówi przed tym meczem trener Michał Winiarski.

Trefl Gdańsk sezon 2019/2020 rozpoczął od starcia z PGE Skrą Bełchatów. Gdańszczanie toczyli wyrównaną walkę w trzech pierwszych setach, jednak ostatecznie goście zwyciężyli 3:1. Trener Winiarski nie krył jednak zadowolenia z postawy swoich podopiecznych. – W niedzielnym meczu cały zespół pokazał swoją waleczność i pierwsze słowa, jakie powiedziałem chłopakom po meczu były właśnie takie, że jestem bardzo dumny z ich postawy – mówił szkoleniowiec „gdańskich lwów”. Niedzielne spotkanie zebrało wiele pozytywnych opinii, młody zespół Trefla zaprezentował w nim swoją ambicję. Na podobne nastawienie trener Winiarski liczy przed środowym pojedynkiem z Cerradem Enea Czarnymi Radom. – W środę ponownie chcę widzieć taką walkę i mam nadzieję, że zagramy jak najlepsze spotkanie – mówi szkoleniowiec.

Rywal na pewno ma równie ambitne plany. Drużyna, którą prowadzi trener Robert Prygiel sezon rozpoczęła w Olsztynie i była bliska zwycięstwa. Po remisie 2:2 w setach w tie-breaku ostatecznie lepsi okazali się gospodarze, ale różnicą zaledwie dwóch wymaganych „oczek”. Barw najbliższego rywala Trefla broni dwóch słoweńskich wicemistrzów Europy – Alen Pajenk oraz Dejan Vinćić.  Wśród radomian oglądać możemy także reprezentantów kadry Akademickiej – Michała Kędzierskiego oraz Mateusza Masłowskiego, którzy w lipcu tego roku, razem z Pawłem Halabą, Łukaszem Kozubem oraz Bartoszem Filipiakiem, sięgnęli po srebro XXX. Letniej Uniwersjady. Czeka nas spora dawka emocji, a „gdańskim lwom” z pewnością pomoże doping żółto-czarnej publiczności!

Bilety w cenach od 10 do 30 zł są dostępne na www.gdanskielwy.pl, kasie klubowej nr 4 w ERGO ARENIE (otwarta w dniu meczu od godz. 14:30) oraz w punktach partnerskich – kasie nr 2 w ERGO ARENIE, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni