MECZ Z KIBICAMI NA ZAKOŃCZENIE SEZONU! SALA TRENINGOWA ERGO ARENY, WSTĘP WOLNY
Kup bilet
05 sty

Mecz 1/8 finału TAURON Pucharu Polski w sopockiej Hali 100-lecia – ważne informacje o biletach

Trefl Gdańsk w styczniu rozegra dwa mecze w sopockiej Hali 100-lecia. W środę 19 stycznia o godz. 18:30 gdańszczanie podejmą w Sopocie Cuprum Lubin w ramach 1/8 finału TAURON Pucharu Polski, a w poniedziałek 24 stycznia o godz. 20:30 w ramach rozgrywek PlusLigi Cerrad Eneę Czarnych Radom. Mecze odbędą się w Hali 100-lecia z racji braku dostępności ERGO ARENY – w obiekcie na granicy Gdańska i Sopotu w tych dniach odbywa się impreza jeździecka – CAVALIADA. Mecze w Hali 100-lecia oznaczają kilka zmian dla kibiców, w szczególności dla osób posiadających karnety. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Karnetowicze otrzymają mailowo vouchery

Trefl Gdańsk do sopockiej Hali 100-lecia powraca po niemal trzech latach. Ostatnio gdańszczanie grali tam w marcu 2019 r. z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. W dobie pandemii koronawirusa organizacja meczu w mniejszej hali oznacza kilka zmian dla kibiców. Zarówno na mecz 19 stycznia, jak i 24 stycznia osoby posiadające całosezonowe karnety na mecze Trefla Gdańsk otrzymają mailowo vouchery do zrealizowania w systemie https://trefl.ticketsoft.pl/ i wymiany na bilet w dowolnie wybranym miejscu na trybunach. Co najistotniejsze, wymieniając voucher na bilet każdy kibic będzie samodzielnie zaznaczał w systemie biletowym, czy jest zaszczepiony przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Brak chęci do udzielenia tej informacji jest jednoznaczny z brakiem szczepienia. Dokładna instrukcja realizacji voucherów znajduje się na stronie www klubu – https://treflgdansk.pl/bilety/vouchery/.

Limit miejsc dla osób niezaszczepionych

Zgodnie z obecnymi wytycznymi rządowymi na trybunach może zajętych być 30% miejsc w hali przez osoby niezaszczepione, a ponad ten limit kibice muszą posiadać certyfikat szczepienia lub status ozdrowieńca lub aktualny, ujemny wynik testu. To oznacza, że dla osób niezaszczepionych w Hali 100-lecia dostępnych będzie zdecydowanie mniej miejsc niż w ERGO ARENIE. Po wyczerpaniu limitu 30%  (sumują się zarówno transakcje online, jak i realizowane stacjonarnie w kasie) nie będą już sprzedawane bilety dla osób niezaszczepionych.

Kontrola certyfikatów szczepienia przy wejściu do hali

Na mecze w Hali 100-lecia kibice nie tylko będą zaznaczać w systemie biletowym bądź deklarować podczas zakupu biletu w kasie, czy są zaszczepieni, ale także będą musieli udokumentować to przy wejściu do hali, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r., zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Ochrona wyposażona będzie w czytniki kodów QR certyfikatów szczepień i każdy kibic, który zadeklarował, że jest zaszczepiony (bądź równoznacznie ma status ozdrowieńca lub negatywny wynik testu – antygenowy z ostatnich 24 h przed meczem lub PCR z 48 godzin przed meczem) będzie musiał przedstawić odpowiedni dokument przy wejściu do hali. Apelujemy więc o pobranie na telefony paszportów COVID-owych lub ich wydrukowanie i przedstawianie w formie papierowej.

Wejście główne podzielone na dwie kolejki

Niezależnie od sektora, w którym kibice wybiorą miejsca na mecz w Hali 100-lecia, wszyscy kierować się będą do wejścia głównego od strony ul. Goyki. Nie będzie otwarte wejście z tyłu hali od strony boiska do piłki nożnej przy ulicy Haffnera. Wejście główne podzielone zostanie natomiast na dwie części – lewą stroną zapraszamy osoby, które zadeklarowały, że są zaszczepione (informacja o byciu zaszczepionym lub niezaszczepionym nadrukowywać się będzie na bilecie), a prawą stroną wejścia osoby, które zadeklarowały, że nie są szczepione. Do poszczególnych sektorów zapraszamy schodami znajdującymi się wewnątrz hali (sektory będą napełniane tylko od góry hali, nie będzie możliwości przemieszczania się wzdłuż boiska).

Co w przypadku braku certyfikatu szczepienia, gdy zadeklarowało się podczas zakupu biletu, że jest się zaszczepionym?

Osoby, które podczas zakupu biletu zadeklarowały, że są zaszczepione, ale nie będą w stanie tego udokumentować na miejscu przed meczem, skierowane zostaną do kasy biletowej. Jeśli w puli biletów dla osób niezaszczepionych będą jeszcze wolne miejsca, bilet zostanie wymieniony w kasie jako bilet dla osoby niezaszczepionej. Jeśli jednak pula ta będzie już wyczerpana, osoba nie zostanie wpuszczona na mecz, a bilet nie będzie podlegał zwrotowi.  Bardzo prosimy, by pamiętać o pobraniu na telefon lub wydrukowaniu certyfikatu szczepienia.

Przypominamy także, że podczas przebywania w hali należy zasłaniać usta i nos prawidłowo założoną maseczką.

Cennik biletów

Poniżej prezentujemy mapkę z sektorami sopockiej Hali 100-lecia. Bilety na mecze są w cenach imprez kategorii standard, czyli od 10 do 35 zł. Zniżki na bilety przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia.

Bilety na mecz 1/8 finału TAURON Pucharu Polski dostępne będą na stronie https://trefl.ticketsoft.pl/ od czwartku 6 stycznia, natomiast sprzedaż wejściówek na mecz ligowym z drużyną z Radomia uruchomiona zostanie w środę 12 stycznia o godz. 17:00.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni