Spotkanie z Kibicami w Molotece na LOTOS Stadionie Letnim!
Kup bilet
24 lis

Kończąca się kolekcja koszulek Michała Winiarskiego – Trefl Gdańsk wspiera Pomorskie Hospicjum dla Dzieci!

Podczas niedzielnego meczu Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów w ERGO ARENIE zainaugurowany zostanie cykl licytacji wyjątkowych siatkarskich koszulek na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. W przerwie meczu po pierwszym secie pod aukcyjny młotek trafi trykot meczowy Michała Winiarskiego z jego ostatniego sezonu gry w Bełchatowie, a kolejne licytacje prowadzone będą w internecie. Wśród koszulek przeznaczonych na aukcje są trykoty m.in. Bartosza Kurka, Wilfredo Leona, Matthew Andersona, czy Georga Grozera! Wszystkie koszulki czekają do wylicytowania na www.allegro.pl/uzytkownik/HospicjumPHD!

Koszulki, których licytacje rozpoczną się w niedzielę w ERGO ARENIE, pochodzą z kolekcji Pana Macieja Kisiela, od lat związanego z siatkówką. Przez wiele sezonów, dzięki wsparciu trenera Andrei Anastasiego, a także byłego zawodnika Trefla, Dimy Skoryy’ego, uzbierane zostało całe spektrum trykotów największych siatkarskich gwiazd. Wśród koszulek są egzemplarze Bartosza Kurka z igrzysk olimpijskich w Londynie, gwiazd Zenita Kazań – m.in. Alekseya Verbova, czy Maksima Michajłowa, a także koszulka Wilfredo Leona z Sir Safety Perugii! Cztery koszulki na aukcję dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci przekazał także trener Michał Winiarski.

Są to nieprzypadkowe koszulki, bowiem są to koszulki z mojego ostatniego sezonu gry w PGE Skrze Bełchatów, kolejna koszulka także jest unikatowa, ponieważ jest to koszulka z jedynego sezonu, który rozgrywałem w Rosji, a także oczywiście jest koszulka kadrowa. Tych reprezentacyjnych miałem całkiem sporo, ale każda jest wyjątkowa, ponieważ gra z orzełkiem dla barw narodowych zawsze jest ogromnym zaszczytem. Myślę, że jest to koszulka, którą z perspektywy kibica warto mieć w swojej kolekcji – mówi trener Michał Winiarski. – Koszulka z Nowego Urengoju to także koszulka, która najwięcej ze mną podróżowała, bowiem na mecze odbyliśmy aż 52 loty – dodaje szkoleniowiec Trefla.

Michał Winiarski już po raz kolejny wspiera Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Na początku 2020 roku na licytację dla Hospicjum trafił dzień w sztabie szkoleniowym. Wylicytowali go Maja i Antek, na co dzień trenujący siatkówkę w Bełchatowie. Z trenerem Winiarskim spędzili w ERGO ARENIE cały dzień treningowo-sparingowy i mogli z bliska przyjrzeć się pracy sztabu szkoleniowego „gdańskich lwów”. – Gdy jest jakakolwiek szansa pomóc, to warto to robić, więc nie było możliwości, bym tym razem czegoś nie znalazł na licytacje. Problem bardziej tkwi w tym, że są to też unikatowe rzeczy, akcji charytatywnych przez lata kariery było bardzo dużo, więc ta kolekcja się po prostu kończy. Dlatego jeszcze bardziej szczególnie zapraszam do licytowania tych koszulek – mówi Michał Winiarski.

Koszulka trenera Michała Winiarskiego z ostatniego jego sezonu gry w Bełchatowie będzie licytowana w niedzielę w przerwie meczu Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów. Wszystkie osoby chętne do licytowania tego wyjątkowego trykotu pod koniec pierwszego seta zostaną zaproszone do zgromadzenia się przy tunelu, z którego na mecz wybiegają zawodnicy. W 5-cio minutowej przerwie zostanie przeprowadzona licytacja, której cena wywoławcza rozpocznie się od 500 zł.

Wszystkie pozostałe koszulki będą eksponowane podczas meczu przy boisku, tak by każdy kibic mógł je z bliska obejrzeć. Znajdą się przy nich także informacje, gdzie dokładnie prowadzone będą kolejne licytacje w formie online w internecie.

Pierwszy gwizdek meczu Trefla Gdańsk z PGE Skrą rozbrzmi w ERGO ARENIE w niedzielę o godz. 14:45.

 

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni