Do ostatniego meczu rundy zasadniczej Trefl Gdańsk vs Exact Systems Hemarpol Częstochowa zostało
28 sty

Komplet punktów zostaje w Jastrzębiu-Zdroju

Niestety gdańszczanie nie zdołali wywalczyć punktów w starciu z wiceliderem PlusLigi.  Trefl Gdańsk starcie z Jastrzębskim Węglem rozpoczął bardzo wyrównaną grą w premierowej odsłonie. Jednak pierwszy set zakończył się pozytywnie dla gospodarzy, którzy wygrali go 37:35. W kolejnej części spotkania oba zespoły miały swoje problemy, lecz ponownie to gospodarze wyszli obronną ręką i zapisali tę odsłonę na swoim koncie wygrywając 25:20. W trzecim secie „gdańskie lwy” popełniły więcej błędów własnych niż gracze Jastrzębskiego Węgla i to gospodarze wygrali trzeci, decydujący set.

Pełna relacja z meczu dostępna w serwisie patrona medialnego klubu, portalu trojmiasto.pl – https://sport.trojmiasto.pl/Jastrzebski-Wegiel-TREFL-Gdansk-3-0-n174867.html