NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Ślepsk Malow Suwałki
Kup bilet
07 Lis

Kawowe posiłki na środowy mecz o 20:30!

W środę 13 listopada Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE Asseco Resovię Rzeszów. Ponieważ godzina tego meczu została wyznaczona przez telewizję Polsat na 20:30 „gdańskie lwy” wraz z swym Partnerem – producentem kawy miarki Vieira Cafe – spieszą ze specjalnym wsparciem dla lwich kibiców na czwartkowy poranek!

Podczas meczu na trybunach ERGO ARENY maskotki rozdadzą blisko 500 mini opakowań zmielonej kawy (20 g, na dwie filiżanki), tak by wstawanie następnego dnia umilił aromat brazylijskiego napoju! Z kolei już w ten piątek z kawą – także w formie mini opakowań ze zmielonymi ziarnami – i informacją o meczu wyruszą w miasto dwaj zawodnicy Trefla – Marcin Janusz i Paweł Halaba. Siatkarzy będzie można spotkać w piątek o godz. 12:33 w tramwaju linii nr 2, jadącym z przystanku Żwirki i Wigury pod Operę Bałtycką, a następnie w powrotnej „dwójce”, która spod Opery wyruszy o 13:03. Serdecznie zapraszamy do spotkania z zawodnikami i spróbowania brazylijskiej kawy marki Vieira Cafe!

Vieira Cafe to kawa 100% Arabica Guaxupe, która do Gdańska sprowadzana jest z wyselekcjonowanej przez właściela marki Andre Vieira brazylijskiej plantacji z południowego regionu Minas Gerais i tutaj świeżo wypalana. Podczas najbliższego meczu z Asseco Resovią, oprócz mini opakowań, którymi częstować będą maskotki, w klubowym sklepiku przy boisku dostępna będzie również kawa w wersji ziarnistej w wariantach 250 i 500 g oraz jednego kilograma. Na jej opakowaniach oprócz stempla Vieira Cafe znajduje się także stempel z herbem Trefla Gdańsk – jest to efekt nawiązanej przed sezonem 2019/2020 współpracy klubu z marką Vieira Cafe.

Przypominamy, że bilety na środowy mecz z Asseco Resovią Rzeszów czekają na www.gdanskielwy.pl.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni