Do domowego meczu Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zostało
Kup bilet
13 lip

Karnety na sezon 2023/2024 już dostępne!

Choć sezon PlusLigi startuje trzy tygodnie później niż przed rokiem, Trefl Gdańsk już teraz – jeszcze przed turniejem finałowym Ligi Narodów, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w ERGO ARENIE – uruchamia sprzedaż całosezonowych karnetów. Tak jak w latach poprzednich abonamenty obejmują także fazę play-off. Ich ceny rozpoczynają się z kolei od 280 zł dla nowych kibiców (abonamenty ulgowe) i 220 zł dla osób przedłużających swój dostęp do siatkarskich emocji na żywo. Karnety są dostępne tylko online na www.gdanskielwy.pl. Miejsca dla osób przedłużających swoje abonamenty są zarezerwowane do końca września.

Trefl Gdańsk standardowo ze sprzedażą karnetów ruszał 10 sierpnia w Międzynarodowy Dzień Lwa. W tym roku „gdańskie lwy” przyspieszają jednak sprzedaż. Na niespełna tydzień przed opanowaniem ERGO ARENY wielkimi siatkarskimi emocjami podczas finałowego turnieju Ligi Narodów, kibice mogą już też gwarantować sobie podtrzymanie gorącej, siatkarskiej atmosfery jesienią i zimą, wybierając całosezonowe karnety na domowe spotkania Trefla Gdańsk. Podobnie jak w sezonie 2022/2023 gdańszczanie w rozgrywkach 2023/2024 rozegrają 15 meczów jako gospodarze w fazie zasadniczej i kolejne w play-offach (min. jeden mecz, max. cztery starcia). W minionym sezonie Trefl Gdańsk wszystkie mecze przed własną publicznością rozgrywał w ERGO ARENIE i takie samo jest założenie na nadchodzące rozgrywki. Hala położona na granicy Gdańska i Sopotu to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce i jednocześnie wyjątkowy jak na potyczki ligowe. ERGO ARENA stwarza możliwości organizacji wokół meczów rozbudowanych stref dla dzieci, przeprowadzania multimedialnych animacji, a także jest znana ze swoich wygodnych foteli oraz bardzo wysokiego komfortu kibicowania – także pod kątem takich udogodnień jak dostępność parkingu, food courtów, czy pokoju dla mam karmiących wraz z bawialnią dla najmłodszych. Mecze „gdańskich lwów” to z kolei wydarzenia dla całych rodzin, podczas których panują niezwykle pozytywne emocje i które z roku na rok są popularniejszym sposobem spędzania czasu wolnego w Trójmieście. Dzięki Sponsorom klubu małych kibiców przez całe wydarzenie zabawia znany z telewizji Treflik, któremu towarzyszy Airnest Portu Lotniczego Gdańsk, a dzięki kibicom w sezonie 2022/2023 w niemal każdym meczu kategorii top gdańszczanie mieli wsparcie ponad czterotysięcznej publiczności, co tworzy w hali wspaniałą atmosferę, dyrygowaną przez Klub Kibica Trefla Gdańsk. Choć w tym roku sezon PlusLigi rusza dopiero 21 października, już teraz można zagwarantować sobie miejsce wśród siatkarskiej, lwiej społeczności, która uwielbia treflowe emocje.

Karnet korzystny cenowo

Ceny karnetów na sezon 2023/2024 zostały skorygowane o podwyżkę cen jednorazowych biletów, która dotyczy sektorów pomarańczowych oraz czerwonych. Niezmienne pozostają ceny jednorazowych wejściówek do sektorów zielonych, jednak one – tak samo jak w latach ubiegłych – są wyłączone ze sprzedaży karnetowej. Ceny karnetów zaczynają się więc od 280 zł za abonamenty ulgowe i 380 zł w przypadku karnetów normalnych dla nowych kibiców oraz odpowiednio 220 i 300  zł dla osób przedłużających abonamenty w sektorach pomarańczowych. Z kolei w strefie czerwonej ceny wynosić będą 450 zł za karnety ulgowe i 550 zł za abonamenty normalne dla nowych kibiców i odpowiednio 360 zł i 445 zł dla osób przedłużających. To oznacza, że maksymalna (w najdroższej strefie czerwonej) średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to trochę ponad 28 zł w przypadku wejściówek ulgowych i niespełna 35 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

Ceny biletów będą się natomiast kształtować w przedziałach 10 – 45 zł podczas spotkań kategorii standard oraz 15 – 55 zł podczas meczów rangi topowej (z Grupą Azoty ZAKSĄ, Jastrzębskim Węglem, Aluronem CMC, PGE Skrą, Projektem Warszawa oraz Asseco Resovią).

Blisko -20% dla karnetowiczów z sezonu 2022/2023

Już od kilku sezonów Trefl Gdańsk przygotowuje zniżkę dla osób przedłużających karnety. W zależności od konkretnego rodzaju karnetu wynosi ona od 19 do 21%. Posiadacze karnetów z sezonu 2022/2023 zniżkę mają wkalkulowaną w systemie sprzedaży po kliknięciu w zakładkę ‚przedłużenie’ w górnej sekcji strony, a miejsca z sezonu 2022/2023 będą zarezerwowane do końca września.

Klub tym samym zachęca do ciągłości zakupu całosezonowych abonamentów. Dla osób przedłużających karnety maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz to 22,5 zł w przypadku wejściówek ulgowych i niecałe 28 zł dla właścicieli abonamentów normalnych.

Zniżki

Na kogo czekają zniżki podczas spotkań Trefla Gdańsk? Ulgowe karnety i bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat.

Przypominamy również, że dzieci do 7. roku życia wstęp na mecze mają darmowy, ale kibicują wówczas z kolan rodziców.

Gdzie kupić?

W sezonie 2022/2023 karnety można kupować tylko online na www.gdanskielwy.pl.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni