MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Kup bilet
08 Wrz

Karnety na sezon 2020/2021 PlusLigi

Przed nami wyjątkowy sezon. Wyjątkowy także dlatego, że świat sportu znajduje się w bardzo nietypowej sytuacji. Nie mając pewności, jak będą wyglądały nadchodzące rozgrywki – czy uda się rozegrać wszystkie mecze ze wsparciem kibiców z trybun – Trefl Gdańsk zdecydował się na odważny, ale jednocześnie bardzo potrzebny klubowi krok – postanowił uruchomić sprzedaż całosezonowych karnetów. Abonamenty pozostały w takich samych cenach, jak w latach ubiegłych. W tym sezonie będą jeszcze bardziej korzystne cenowo, ponieważ ceny pojedynczych biletów zostaną podniesione w strefach pomarańczowych i czerwonych o 5 zł. W sezonie 2020/2021 karnety i bilety można kupować wyłącznie online na www.gdanskielwy.pl.

Pierwszy domowy mecz sezonu 2020/2021 Trefl Gdańsk rozegra w ERGO ARENIE w piątek 25 września o godz. 20:30 z Cuprum Lubin. W sumie w ramach rundy zasadniczej „gdańskie lwy” podejmą w hali na granicy Gdańska i Sopotu 13 przeciwników, a kolejne starcia mogą się odbyć w fazie play-off. Oczywiście klub nie ma pewności, czy wszystkie mecze uda się zorganizować przy wsparciu kibiców z trybun, ponieważ jest to zależne od sytuacji epidemiologicznej w kraju i rządowych rozporządzeń, jednak „gdańskie lwy” wierzą, że mimo tej niewiadomej fani po raz kolejny okażą swoje wsparcie. – Kibice niejednokrotnie nas wspierali – czy to w akcjach „doLEWamy do pełna” i „wejdź do gry”, czy w ostatnich tygodniach przesyłając wiele budujących słów, gdy mierzyliśmy się z koronawirusem. Jesteśmy przekonani, że tak będzie i tym razem, ponieważ co roku wspólnie odciskamy coraz większy, siatkarski ślad na mapie Gdańska, a łączą nas zarówno miłość do siatkówki, jak i lwia tożsamość. Karnety stanowią natomiast istotną część budżetu biletowego. Włoski klub z Modeny, rozpoczynając przed nadchodzącym sezonem sprzedaż karnetów, poprosił swoich fanów o skok wiary. My także z lwią wiarą uruchamiamy całosezonowe abonamenty. Mam ogromną nadzieję, że w sezonie, w którym w barwach Trefla Gdańsk oglądać będziemy m. in. mistrzów świata Mariusza Wlazłego i Mateusza Mikę, a drużynę nadal prowadzić będzie Michał Winiarski, wielkie emocje będziemy mogli przeżywać razem w hali – mówi prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Karnet korzystny cenowo

Karnety pozostały w takich samych cenach, jak w latach ubiegłych. Wynoszą 200 zł za abonamenty ulgowe i 290 zł w przypadku karnetów normalnych w strefie pomarańczowej oraz odpowiednio 260 i 370 zł w sektorach położonych najbliżej boiska (w strefie czerwonej). To oznacza, że maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to trochę ponad 18 zł w przypadku wejściówek ulgowych i 26 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

W sezonie 2020/2021 o 5 zł wzrosną natomiast ceny biletów w sektorach pomarańczowych i czerwonych. Niezmienne pozostaną z kolei ceny wejściówek do sektorów zielonych. To oznacza, że bilety normalne będą się zaczynać od 15 zł w sektorach zielonych i kończyć na 35 zł w sektorach czerwonych podczas meczów kategorii ‘standard’ oraz odpowiednio będą w przedziale cenowym 20 – 45 zł podczas spotkań ‘TOP’, czyli starć z PGE Skrą Bełchatów, Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa, Jastrzębskim Węglem i Asseco Resovią Rzeszów. Ceny wejściówek ulgowych będą z kolei w przedziałach 10 – 25 zł oraz 15 – 35 zł. Cenniki biletów dostępne są tutaj. 

Rekompensata w postaci koszulek kapitana

Jeśli w trakcie rundy zasadniczej sezonu 2020/2021 co najmniej pięć domowych meczów Trefla Gdańsk (z 13 zaplanowanych) odbyło by się bez udziału publiczności, każdy posiadacz karnetu otrzyma replikę koszulki meczowej Mariusza Wlazłego z autografami całej drużyny. – Nie wiemy, jak ułoży się ten sezon. Jedno natomiast jest pewne – dostępność zawodników będzie zdecydowanie mniejsza niż w latach ubiegłych. Niestety ze względu na profilaktykę rozprzestrzeniania koronawirusa po meczach nie będzie możliwości zbierania autografów, czy robienia zdjęć z siatkarzami. Postanowiliśmy więc przygotować dla fanów ewentualną rekompensatę w postaci koszulki kapitana zespołu z autografami całej drużyny. Gdyby obostrzenia dotyczące organizacji imprez masowych się zmieniały na naszą niekorzyść, będzie to na pewno miła pamiątka tego nietypowego sezonu, w którym czujemy wszyscy jeszcze większą, gdańską jedność – mówi prezes Gadomski.

Z uwagi na pozostawienie cen karnetów bez zmian klub nie przewiduje rekompensaty, jeśli mniej niż pięć meczów odbywałoby się bez udziału kibiców. Nie będzie również możliwości zwrotu pieniędzy – karnety nie podlegają bowiem zwrotowi.

-20% dla karnetowiczów z sezonu 2019/2020

Mniej za karnety zapłacą posiadacze stałych abonamentów z minionego sezonu 2019/2020. Zniżka dotyczy osób, które kupowały karnet przez internet, a ceny dla nich będą niższe o 20% i zaczynają się od 160 zł w przypadku karnetów ulgowych i 232 zł za karnety normalne w strefie pomarańczowej, kończą na odpowiednio 208 i 296 zł w sektorach położonych najbliżej boiska, w strefie czerwonej. W tym przypadku maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to niecałe 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych i trochę ponad 21 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

Posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020 zniżkę mają wkalkulowaną w systemie po kliknięciu w zakładkę ‚przedłużenie’ w górnej sekcji strony.

Brak rezerwacji miejsc

Z uwagi na przystosowanie miejsc na trybunach ERGO ARENY do panujących obecnie obostrzeń (dostępne jest co drugie miejsce), nie będą działać niestety rezerwacje miejsc karnetowiczów z sezonu 2019/2020. Będziemy wdzięczni za zrozumienie sytuacji i ponowny wybór miejsca na trybunach.

W sezonie 2020/2021 zmianie ulegnie również liczba dostępnych miejsc w sektorach na najniższej kondygnacji trybun z uwagi na złożenie czterech pierwszych rzędów oraz wszystkich sektorów na łukach hali. Na najniższej kondygnacji trybun dla kibiców przygotowane będą sektory na prostych (101 – 105 i 112 – 116), jednak zapraszać będziemy do nich wejściami B3 i D3 z otoku hali, a nie jak do tej pory wejściem A1. Karnety są dostępne tylko na najniższej kondygnacji trybun, jednak w sprzedaży biletowej na każdy mecz udostępniane będą od razu również sektory na wyższej kondygnacji, by miejsca można było zajmować nawet w większych odstępach niż co jedno krzesełko. W hali zwiększony będzie również nawiew dla lepszej cyrkulacji powietrza.

Zniżki

Na kogo czekają zniżki podczas spotkań Trefla Gdańsk? Ulgowe karnety i bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat.

Przypominamy również, że dzieci do 7. roku życia wstęp na mecze mają darmowy, ale kibicują wówczas z kolan rodziców.

Gdzie kupić?

W sezonie 2020/2021 karnety i bilety można kupować tylko online na www.gdanskielwy.pl. Z uwagi na panujący stan epidemii i zamknięte kasy biletowe, wyjątkowo w tym sezonie nie będzie możliwości odbioru karnetów w formie plastikowych kart. Prosimy o okazywanie karnetów przy wejściu do hali w telefonie lub na wydruku A4.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni