Do domowego meczu Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zostało
Kup bilet
10 sie

Karnety na mecze Trefla Gdańsk już w sprzedaży!

W Międzynarodowy Dzień Lwa – 10 sierpnia – „gdańskie lwy”, czyli Trefl Gdańsk uruchamiają sprzedaż całosezonowych karnetów na nadchodzące rozgrywki PlusLigi. Tak jak w latach poprzednich abonamenty obejmują także fazę play-off, a ich ceny rozpoczynają się od 200 zł dla nowych kibiców (abonamenty ulgowe) i 160 zł dla osób przedłużających swój dostęp do siatkarskich emocji na żywo. Karnety są dostępne tylko online na www.gdanskielwy.pl. Miejsca dla osób przedłużających swoje abonamenty są zarezerwowane do końca sierpnia.

Pierwszy mecz sezonu 2022/2023 „gdańskie lwy” rozegrają w niedzielę 2 października. Inauguracja sezonu odbędzie się w ERGO ARENIE, a Trefl podejmie w niej ciekawego przeciwnika – ukraiński zespół Barkom Każany Lwów, który od nadchodzących rozgrywek dołącza do PlusLigi. Siatkarze już od 1 sierpnia przygotowują się do pierwszego meczu i całego sezonu, a teraz do rozgrywek szykować się już mogą także Kibice! Międzynarodowy Dzień Lwa po raz kolejny oznacza dla lwich fanów start sprzedaży całosezonowych karnetów. Warto odnotować, że w sezonie 2022/2023 PlusLiga będzie poszerzona o dwie drużyny (zwiększenie ligi z 14 do 16 zespołów), więc gdańszczanie rozegrają dwa mecze domowe więcej. Karnety, tak jak w latach ubiegłych, obejmują także fazę play-off. Podobnie jak dwa lata temu w sytuacji, jeśli pandemia pokrzyżowałaby kibicowskie plany i minimum 5 domowych meczów odbywałoby się przy pustych trybunach, każdy karnetowicz otrzyma replikę koszulki meczowej Mariusza Wlazłego z autografami całej drużyny. Rok temu także była przygotowana taka możliwość rekompensaty, ale na szczęście nie trzeba było z niej korzystać, wszystkie mecze były otwarte dla kibiców, a co więcej Trefl i jego fani zakończyli sezon z najliczniejszą widownią w PlusLidze!

Karnet korzystny cenowo

Ceny karnetów w najlepszych sektorach ERGO ARENY (sektory czerwone) zostały skorygowane o dwa mecze domowe więcej, a także podwyżkę cen jednorazowych biletów, która wynosić będzie w zależności od rodzaju biletu (normalny / ulgowy) odpowiednio 4 i 5 zł. Bez zmian pozostają natomiast ceny w sektorach pomarańczowych (zarówno karnetów, jak i biletów), a także w położonych najdalej od boiska sektorach zielonych (w przypadku biletów). Ceny karnetów zaczynają się więc od 200 zł za abonamenty ulgowe i 290 zł w przypadku karnetów normalnych dla nowych kibiców oraz odpowiednio 160 i 232 zł dla osób przedłużających abonamenty w sektorach pomarańczowych. Z kolei w strefie czerwonej ceny wynosić będą 380 zł za karnety ulgowe i 480 zł za abonamenty normalne dla nowych kibiców i odpowiednio 299 zł i 389 zł dla osób przedłużających. To oznacza, że maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to trochę ponad 23 zł w przypadku wejściówek ulgowych i 30 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

CENNIKI BILETOWE:

Blisko -20% dla karnetowiczów z sezonu 2021/2022

Już od kilku sezonów Trefl Gdańsk przygotowuje zniżkę dla osób przedłużających karnety. W sektorach pomarańczowych oraz przy karnetach ulgowych w sektorach czerwonych wynosi ona 20%, a w przypadku karnetów normalnych w sektorach czerwonych jest to 19%. W tym przypadku maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to niecałe 19 zł w przypadku wejściówek ulgowych i trochę ponad 24 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek. Posiadacze karnetów z sezonu 2021/2022 zniżkę mają wkalkulowaną w systemie po kliknięciu w zakładkę ‚przedłużenie’ w górnej sekcji strony, a miejsca z sezonu 2021/2022 będą zarezerwowane do końca sierpnia.

Rekompensata w postaci koszulek kapitana

Jeśli w trakcie rundy zasadniczej sezonu 2022/2023 co najmniej pięć domowych meczów Trefla Gdańsk (z 15 zaplanowanych) odbędzie się bez udziału publiczności, podobnie jak dwa lata temu każdy posiadacz karnetu otrzyma replikę koszulki meczowej Mariusza Wlazłego z autografami całej drużyny. Rok temu na szczęście nie trzeba było korzystać z takiego rozwiązania, a wszystkie mecze odbywały się ze wsparciem kibiców z trybun.

Zniżki

Na kogo czekają zniżki podczas spotkań Trefla Gdańsk? Ulgowe karnety i bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat.

Przypominamy również, że dzieci do 7. roku życia wstęp na mecze mają darmowy, ale kibicują wówczas z kolan rodziców.

Gdzie kupić?

W sezonie 2022/2023 karnety można kupować tylko online na www.gdanskielwy.pl.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni