Początek okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022
Kup bilet
02 Lip

Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na turnieje siatkówki plażowej

Cztery turnieje, które zostaną rozegrane tego lata na plaży po prawej stronie Molo w Brzeźnie to nie lada gratka dla miłośników siatkówki plażowej z Gdańska i nie tylko. Inauguracyjne zawody odbędą się już w najbliższą niedzielę, a udział w zmaganiach jest bezpłatny!

W poprzednim sezonie turnieje „plażówki” w gdańskim Brzeźnie zgromadziły w sumie kilkudziesięciu uczestników. W tym roku osobno rywalizować będą zarówno Panie jak i Panowie, a zmagania w turniejach otwartych dla wszystkich będą się toczyć równolegle na pięciu boiskach. W zależności od liczby zawodniczek i zawodników, sędziowie dobiorą odpowiedni system rozgrywek, który zapewni każdej parze optymalną ilość szans na zaprezentowanie swoich umiejętności. Podczas zeszłorocznej edycji turniejów najczęściej był to system „brazylijski”, czyli tryb drugiej szansy w przypadku porażki.

Na najlepsze pary w turniejach kobiet i mężczyzn czekają nagrody pieniężne, a Organizator zastrzega sobie prawo do zapewnienia dodatkowych nagród.

I miejsce – 500 zł na drużynę
II miejsce – 300 zł na drużynę
III miejsce – 200 zł na drużynę

W lipcu i sierpniu odbędą się w sumie cztery odsłony imprezy, z których każda będzie liczona oddzielnie, jako odrębna całość. Nie jest to cykl zawodów, podczas której uczestnicy gromadzą punkty do klasyfikacji generalnej. Po prostu spotykamy się, rywalizujemy ze sobą i aktywnie spędzamy wolny czas. Zapisy zbieramy bezpośrednio przed turniejem, w dniu zawodów od godziny 9:00 do 9:30. Wszystkie imprezy zaplanowane są na niedzielę.

Terminy turniejów:

04.07.2021 r.

18.07.2021 r.

01.08.2021 r.

15.08.2021 r.

Turnieje zostaną rozegrane zgodnie z przepisami PZPS Plażowej.

Trefl Gdańsk zachęca do aktywnego spędzania czasu!

REGULAMIN TURNIEJÓW SIATKÓWKI PLAŻOWEJ (.pdf 686 KB)

 

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni