Do ostatniego meczu rundy zasadniczej Trefl Gdańsk vs Exact Systems Hemarpol Częstochowa zostało
07 lis

Fantastyczny mecz Trefla z Indykpolem AZS-em Olsztyn! Teraz czas na Mecz Kaszubski!

Siatkarze Trefla Gdańsk świetnie rozpoczęli tydzień i w poniedziałkowe popołudnie zagrali fantastyczny mecz z Indykpolem AZS-em Olsztyn, który wygrali bez straty seta! MVP po spotkaniu wybrany został rozgrywający Lukas Kampa, ale na oklaski zasłużył każdy „gdański lew”. Z blisko 60-cio procentową skutecznością atakował Bartłomiej Bołądź, który powrócił do gry po przeziębieniu, aż 4 bloki zapisał na swoim koncie Patryk Niemiec, 3 asy zanotował Mikołaj Sawicki, a także jak w każdym meczu świetnie bronił Luke Perry. W poniedziałkowym spotkaniu na boisko powrócił także Argentyńczyk Jan Martinez Franchi, który zmieniał bardzo dobrze spisującego się młodego Kubę Czerwińskiego. Pierwszego i trzeciego seta gdańszczanie wygrali aż do 15 (w trzecim secie od początku gry mieli wielopunktową przewagę – m.in. 9:2), a emocje wyrównanej gry były tylko w drugiej partii, rozstrzygniętej przez gdańszczan na przewagi. To idealny początek tygodnia, a dodać jeszcze należy, że dziś urodziny świętuje trener Trefla Igor Juricić. Trzymamy kciuki, by w podobnych nastrojach rozpoczynać weekend – w piątek 11 listopada o 17:30 gdańszczanie podejmą w ERGO ARENIE zespół LUK Lublin. Wydarzenie to będzie Meczem Kaszubskim, co oznacza wielotysięczną publiczność, scenę obok boiska, mnóstwo regionalnych akcentów, a z okazji Święta Niepodległości także biało-czerwoną oprawę! Bilety na to wyjątkowe wydarzenie czekają w cenach 10-39 zł na www.gdanskielwy.pl.

Pełna relacja z meczu dostępna w serwisie patrona medialnego klubu, trojmiasto.pl – https://sport.trojmiasto.pl/Indykpol-AZS-Olszyn-Trefl-Gdansk-0-3-Najlepszy-urodzinowy-prezent-dla-trenera-n172426.html.

Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:15, 27:25, 25:15)