Niedziela z siatkarskimi emocjami! Trefl Gdańsk vs LUK Lublin
Kup bilet
18 listopad

Bilety na topowe starcie z PGE Skrą Bełchatów!

W niedzielę 28 listopada o godz. 14:45 ekipa „gdańskich lwów” podejmie w ligowym szlagierze najbardziej utytułowaną drużynę XXI wieku, PGE Skrę Bełchatów! Naprzeciwko drużyny Michała Winiarskiego stanie kilku reprezentantów kadr narodowych, między innymi Milad Ebadipour, Mateusz Bieniek, czy Grzegorz Łomacz. To będzie niesamowite starcie na najwyższym poziomie, które zawsze skupia także wielotysięczną publiczność! Atmosferę tego wydarzenia po prostu trzeba poczuć na własnej skórze! Bilety są już dostępne na www.gdanskielwy.pl.

Bilety

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami Rady Ministrów w ERGO ARENIE udostępniane jest 75% miejsc na trybunach, a do limitów nie wliczają się osoby zaszczepione. By wejść do hali nie są wymagane ani certyfikat szczepienia, ani ujemny wynik testu. Kibice mogą jednak zadeklarować, czy są zaszczepieni, zaznaczając odpowiednie pole przy zakupie biletów online. Bilety na topowe starcie z PGE Skrą są w cenach od 15 (ulgowe w strefie zielonej) do 45 zł (normalne w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej), a zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia.

Tak jak w poprzednich latach, tak i w sezonie 2021/2022 została przygotowana także specjalna strefa dla rodzin – kibicując w sektorze nr 117, zlokalizowanym blisko kącika zabaw Trefla, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5 zł.

Z takiej samej stawki – 5 zł za bilet – mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com. 1 opiekun na 14 uczniów ma wstęp darmowy).

Sprzedaż online i w dniu meczu w kasie

Bilety są dostępne online na www.gdanskielwy.pl, a w dniu meczu od godz. 11:00 w ERGO ARENIE otwarta będzie jedna kasa biletowa (kasa nr 4). Zachęcamy do zakupu wejściówek przez internet, by uniknąć kolejek w kasie.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni