NAJBLIŻSZY DOMOWY MECZ Trefl Gdańsk vs Cuprum Lubin
Kup bilet
01 Lut

Bilety na starcie z Jastrzębskim Węglem

W wolną od handlu niedzielę podczas ferii – 17 lutego o godz. 14:45 – Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE finalistę Pucharu Polski i byłą drużynę Macieja Muzaja, Jastrzębski Węgiel. Bilety na to starcie w cenach od 10 do 40 zł są dostępne na www.gdanskielwy.pl

Starcie z Jastrzębskim Węglem oznacza wielkie emocje. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie aż trzy starcia „gdańskich lwów” z jastrzębianami kończyły się po tie-breakach. W bieżących rozgrywkach w pierwszym pojedynku drużyn w listopadzie w Jastrzębiu-Zdroju wygrali gospodarze, więc ze wsparciem swojej publiczności Trefl zrobi wszystko, by punkty zostały w Gdańsku. To spotkanie – rozgrywane podczas ferii w niehandlową niedzielę – to także wiele więcej atrakcji dla dzieci. Wokół boiska powstanie wielka strefa zabaw, by w ERGO ARENIE świetny czas mogły spędzić całe rodziny! Serdecznie zapraszamy do hali!

Bilety

Ceny biletów zaczynają się już od 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 20 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 30 i 40 zł gwarantującej najlepszy widok na boisko w strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5zł. Z takiej samej stawki mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com). Przypominamy, że mecz ten jest także objęty programem „Siatkarz z klasą” i najliczniejsze grupy szkolne, które się zgłoszą do Kamila Leśniewskiego, zostaną następnie zaproszone na lekcję WF-u z siatkarzami do ERGO ARENY.

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, a także w kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich – Sklepie Koszykarza w GCH Manhatan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenie Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter.

 

Sponsor Plusligi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni