NAJBLIŻSZY DOMOWY MECZ Trefl Gdańsk vs Cuprum Lubin
Kup bilet
08 Lut

Bilety na starcie z Cuprum Lubin

W sobotni wieczór – 23 lutego o godz. 20:30 – Trefl Gdańsk podejmie w sopockiej Hali 100-lecia ekipę Cuprum Lubin. Podczas tego meczu rozpoczniemy także świętowanie tłustego czwartku – naleśnikarnia Yummy będzie czekać na lwich kibiców w Hali 100-lecia z kilkuset mini donatami do degustacji! Serdecznie zapraszamy, bilety w cenach od 10 do 30 zł czekają na www.gdanskielwy.pl.

Cuprum Lubin to drużyna, która zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli PlusLigi, jednak w grudniu „Miedziowi” pokonali Indykpol AZS Olsztyn, a na początku lutego za trzy punkty zwyciężyli z GKS-em Katowice. Sobotni wieczór w Sopocie na pewno będzie więc pełen gorących emocji, a o dawkę słodyczy zadba tego dnia Yummy! Słynąca z typowo amerykańskich pankejków i freakszejków naleśnikarnia będzie czekać na kibiców w Hali 100-lecia z kilkuset mini donatami! Z kolei przez cały tydzień od sobotniego meczu do tłustego czwartku żółto-czarni fani będą mogli skorzystać w lokalach Yummy (we Wrzeszczu na Wajdeloty oraz w centrum na Garncarskiej) ze specjalnej zniżki!

Bilety

Ceny biletów zaczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 20 i 30 zł gwarantującej najlepszy widok na boisko w strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2zł. Z takiej samej stawki mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com).

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, w dniu meczu i dzień przed meczem w Hali 100-lecia oraz punktach partnerskich – Sklepie Koszykarza w GCH Manhatan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenie Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter.

Sponsor Plusligi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni