15 Mar

Bilety na ostatni mecz rundy zasadniczej

W sobotę 23 marca o godz. 17:30 Trefl Gdańsk rozegra ostatni mecz rundy zasadniczej, w którym w sopockiej Hali 100-lecia podejmie MKS Będzin. Bilety w cenach od 10 do 30 zł są dostępne na www.gdanskielwy.pl.

Siatkarze Trefla w ostatniej kolejce rundy zasadniczej PlusLigi podejmą zespół MKS-u Będzin, którego kapitanem jest dobrze znany w Gdańsku Artur Ratajczak. Środkowy właśnie w żółto-czarnych barwach rozpoczynał swoją siatkarską drogę i przez blisko 10 lat związany był z Gdańskiem, a od sezonu 2016/2017 reprezentuje MKS. Będzinianie obecnie zamykają stawkę w ligowej tabeli, choć ostatnio w starciu z GKS-em Katowice na początku marca doprowadzili do tie-breaka. W pierwszym meczu gdańszczan z MKS-em w tym sezonie – tuż przed Świętami Bożego Narodzenia – podopieczni Andrei Anastasiego bez większych problemów zwyciężyli w Będzinie 3:0. Zwycięstwem z MKS-em „gdańskie lwy” chcą również zakończyć fazę zasadniczą, a pomoże w tym doping żółto-czarnej publiczności!

Bilety

Ceny biletów na mecz z MKS-em zaczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilety normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 20 i 30 zł gwarantującej najlepszy widok na boisko w strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2zł. Z takiej samej stawki mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com).

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, w dniu meczu i dzień przed meczem w Hali 100-lecia, a także w punktach partnerskich – Sklepie Koszykarza w GCH Manhatan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenie Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni