Niedziela z siatkarskimi emocjami! Trefl Gdańsk vs LUK Lublin
Kup bilet
25 październik

Bilety na mecz ze Stalą Nysa

W sobotę 30 października o godz. 17:30 siatkarze Trefla Gdańsk podejmą w ERGO ARENIE ekipę Stali Nysa. Obok boiska jak zawsze czekać będą atrakcje dla najmłodszych – dmuchaniec, kącik zabaw, miniboisko, maskotki, czy strefa gier Trefla. Bilety w cenach od 10 do 35 zł są dostępne na www.gdanskielwy.pl.

Przygaszone światła podczas prezentacji zespołów, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, różnego rodzaju camy w przerwach meczów, tak by angażować całą publiczność (jak np. kiss cam, czy bębniarski drum cam), Treflowe upominki od maskotek dla najgłośniej dopingujących, sektorówka Klubu Kibica – taka atmosfera towarzyszy meczom Trefla Gdańsk w sezonie 2021/2022, gdy po rocznej przerwie na trybuny wrócili najlepsi, żółto-czarni kibice! Najbliższa okazja do przeżywania siatkarskich emocji na żywo już w sobotę 30 października o godz. 17:30. „Gdańskie lwy” podejmą przed własną publicznością ekipę Stali Nysa i z pewnością wsparcie fanów pomoże im w walce o pełną pulę! Bilety czekają na www.gdanskielwy.pl.

Bilety

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami Rady Ministrów w ERGO ARENIE udostępniane jest 75% miejsc na trybunach, a do limitów nie wliczają się osoby zaszczepione. By wejść do hali nie są wymagane ani certyfikat szczepienia, ani ujemny wynik testu. Kibice mogą jednak zadeklarować, czy są zaszczepieni, zaznaczając odpowiednie pole przy zakupie biletów online. Wejściówki na sobotni mecz ze Stalą Nysa są w cenach od 10 (ulgowe w strefie zielonej) do 35 zł (normalne w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej), a zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia.

Tak jak w poprzednich latach, tak i w sezonie 2021/2022 została przygotowana także specjalna strefa dla rodzin – kibicując w sektorze nr 117, zlokalizowanym blisko kącika zabaw Trefla, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł.

Z takiej samej stawki – 2 zł za bilet – mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com. 1 opiekun na 14 uczniów ma wstęp darmowy).

Sprzedaż online i w dniu meczu w kasie

Bilety są dostępne online na www.gdanskielwy.pl, a w dniu meczu od godz. 13:30 w ERGO ARENIE otwarta będzie jedna kasa biletowa (kasa nr 4). Zachęcamy do zakupu wejściówek przez internet, by uniknąć kolejek w kasie.

Darmowy bilet z Gdańską Kartą Mieszkańca

Trefl Gdańsk już od kliku sezonów uczestniczy w projekcie Gdańskiej Karty Mieszkańca. Każdy posiadacz Karty raz w sezonie może odebrać darmową wejściówkę na mecz. Dokładna instrukcja skorzystania z Karty znajduje się tutaj – https://treflgdansk.pl/bilety/gdanska-karta-mieszkanca/. Na mecz ze Stalą Nysa klub przygotował pulę 200 darmowych biletów do zrealizowania w sektorach 105 (na prostej) oraz 106.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni