Plus Liga

Akredytacje

Informujemy, że w sezonie 2017/2018 przedstawicieli mediów obowiązywać będą akredytacje prasowe.

Proces akredytacyjny w sezonie 2017/2018 prowadzony jest przez system Accredito.com. Wnioski o akredytacje stałe przyjmowane są do 5 października 2017 r. W trakcie sezonu uruchamiane będą z kolei procesy na pojedyncze mecze.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie, prosimy wejść na stronę www.accredito.com/pl/lotos-trefl-gdansk i wybrać opcję "Rejestracja" -> "Zarejestruj konto dziennikarza". Po wypełnieniu formularza Państwa konto zostanie utworzone, a na wskazany przy rejestracji adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić, wybierając opcje "Redakcje". Jeśli redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące Trefla Gdańsk oraz informacje o procesach akredytacyjnych, prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji "Biura prasowe" i zaznaczenie "Subskrybuj" przy biurze Trefl Gdańsk.

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/reporter.

Regulamin przyznawania akredytacji prasowych obowiązujący w sezonie 2017/2018. 

Akredytacja wydana przez klub Trefl Gdańsk SA upoważnia do bezpłatnego wjazdu na parking ERGO ARENA (w dniu meczu). Miejsca parkingowe dla mediów znajdują się na parkingu P1.


Justyna Gdowska

Rzecznik prasowy

tel.: +48 882 090 199
email: j.gdowska@sport.trefl.com