• PlusLiga
    10. kolejka
    19.11.2017 , 15:00

    Dafi Społem Kielce 0 3 Trefl Gdańsk


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

29.01 news2
Zmiana godziny meczu z AZS-em Częstochowa (29.01.2016) Autor: Justyna Gdowska

Uległa zmianie godzina jednego z trzech meczów PlusLigi, w których LOTOS Trefl Gdańsk do połowy lutego będzie podejmował rywali w ERGO ARENIE. W środę, 10 lutego, gdańszczanie zmierzą się z AZS-em Częstochowa. Pierwotnie spotkanie to miało się odbyć o godz. 19, jednak zostało przełożone na godz. 17.

Zmiana godziny spotkania pomiędzy LOTOSEM Treflem Gdańsk a AZS-em Częstochowa spowodowana jest rozgrywaniem w tym dniu dwóch meczów w ERGO ARENIE. Po spotkaniu gdańszczan z zespołem Częstochowy, o godz. 20.30, na parkiecie pojawią się bowiem siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot. Będą one podejmować zespół Nordmeccaniki Piacenza w pierwszym meczu fazy play-off Ligi Mistrzyń.

Wszyscy kibice, którzy już zarezerwowali swoje miejsca na spotkanie gdańszczan, kupując pakiety na trzy mecze – z Effectorem Kielce (31 stycznia, godz. 15), AZS-em Częstochowa oraz PGE Skrą Bełchatów (13 lutego, godz. 14.45), będą mogli kibicować także w starciu Atomówek z włoską drużyną. Do pozostania na trybunach zapraszamy również tych, którzy nabędą pojedyncze wejściówki na mecz LOTOSU Trefla z AZS-em Częstochowa. Dla wszystkich fanów, którzy okażą się pakietami lub biletami na środowy mecz gdańszczan, przygotowane będą miejsca w hali na wieczorne starcie siatkarek o awans do Final Six.

Terminy dwóch pozostałych spotkań LOTOSU Trefla Gdańsk, które odbędą się do połowy lutego w ERGO ARENIE nie ulegają zmianom. 

Najnowsze galerie